SEO Analyst | Praca | Montréal | Kwiat

  1. Kluczowe Obowiązki
  2. Kluczowe wymagania

Szukamy kreatywnej osoby, która podziela naszą pasję do marketingu w wyszukiwarkach i dąży do zapewnienia klientom wyjątkowej obsługi i wyników.

Znajduje się w słonecznym lofcie, w pobliżu rynku Atwater w Montrealu, biuro Bloom oferuje swobodne i otwarte środowisko pracy.

Czy gra Google Analytics jest na miejscu? Chcesz dołączyć do kreatywnego zespołu marketingu treści? Czy jesteś graczem zespołowym, który bez obaw współpracuje z wieloma zespołami i olśniewa klientów prezentacjami PowerPoint i wynikami SEO?

Plan pracy:

W dni powszednie - od 9:00 do 17:00
Pełny etat

Kluczowe Obowiązki

Jako analityk SEO będziesz zarządzać codziennymi działaniami SEO z SEO Lead i w imieniu różnych klientów, w tym:

  • Odpowiedzialny za zarządzanie działaniami SEO, takimi jak plan trafności treści, mapowanie źródeł, optymalizacja słów kluczowych, budowanie linków, badania użytkowników.
  • Przeprowadzaj badania słów kluczowych i twórz listy ukierunkowanych terminów wyszukiwania, które są istotne dla stron internetowych i działalności klienta.
  • Audyty SEO, rekomendacje i wykonanie.
  • Regularnie komunikuj się z klientami, aby omawiać oczekiwania / cele klienta, zapewniać konsultacje i dostarczać raporty.
  • Monitoruj i raportuj skuteczność kampanii SEO za pomocą platform SEO i oprogramowania.
  • Opracowanie kampanii, która napędza ruch, poprawia zaangażowanie klientów, potencjalnych klientów i sprzedaż.
  • Pomoc w tworzeniu strategii marketingowej, która wspiera i rozszerza inicjatywy marketingowe

Kluczowe wymagania

  • Posiada silne umiejętności pisania biznesowego i jest w stanie tworzyć wysokiej jakości dokumenty.
  • Demonstruje uporządkowany i metodyczny sposób pracy, z możliwością radzenia sobie z konkurencyjnymi wymaganiami i efektywnego ustalania priorytetów zadań.
  • Posiada wymagane umiejętności zarządzania projektami wymagane do zapewnienia płynnych standardów obsługi i dostawy.
  • Kluczowe znaczenie mają doskonałe umiejętności obsługi komputera, szybkie pisanie i biegłość w programie Excel.
  • Dyskretny o wysokim poziomie profesjonalizmu w stosunku do poufnych informacji.
  • Silne umiejętności komunikacyjne pisemne i ustne
  • Twórcze umiejętności pisania treści i praca nad strategią
  • Podstawowa znajomość SEO jest atutem
  • Doświadczenie z Google Console, Google My Business, Google Analytics
  • Bonus: certyfikat Google Analytics.
  • Obowiązkowe: biegle w języku angielskim i francuskim, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Przyjmowanie lokalnych wnioskodawców tylko w Montrealu.
Złóż podanie o to stanowisko Czy gra Google Analytics jest na miejscu?
Chcesz dołączyć do kreatywnego zespołu marketingu treści?
Czy jesteś graczem zespołowym, który bez obaw współpracuje z wieloma zespołami i olśniewa klientów prezentacjami PowerPoint i wynikami SEO?